برخورد قاطع با موقوفه خواران ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر پنجشنبه در دیدار مدیرکل اوقاف گیلان و رئیس جدید اداره اوقاف رشت با اشاره به اینکه باید روحیه خود صیانتی در میان مسئولان ما تقویت شود، اظهار کرد: مردم بهترین قضاوت کنندگان عملکرد مسئولان هستند لذا باید خود صیانتی در میان مدیران ما تقویت شود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت رعایت مر قانون، افزود: مدیران باید در اجرای امور باید قانون را مد نظر قرار دهیم و به کسی اجازه تخلف ندهیم.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مردم عمل خالصانه درک می‌کنند، گفت: انجام هر کاری برای خدا قطعاً نتیجه بهتری به دنبال خواهد داد و کارها درست می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اوقاف باید از حوزه علمیه حمایت کند، ادامه داد: باید کارگروهی در زمینه موقوفات مربوط به حوزه علمیه تشکیل و ساماندهی آنها با مشارکت هر دو ارگان انجام شود.

آیت الله فلاحتی با تأکید بر ضرورت برخورد با موقوفه خواران از آن به عنوان یکی از مطالبات مردم نام برد و اظهار کرد: برخورد با این افراد زمینه ایجاد امید در مردم را ایجاد و زمینه عمل به سنت حسنه وقف را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها باید بر زیر مجموعه از سوی مدیران اوقاف مد نظر قرار گیرد، گفت: مسئولان اوقاف باید در هزینه کرد بیت المال دقت کنند.

گفتنی است؛ در این دیدار با تشکر از زحمات حجت الاسلام کریمی، رئیس سابق اوقاف رشت، حجت الاسلام میر حسینی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف رشت معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قدردانی سلطان عمان ازتلاش‌های سفیرایران درجهت تقویت روابط دوجانبه

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدرضا نوری شاهرودی سفیر ایران در مسقط امروز (پنج‌شنبه) در آخرین روزهای پایان مأموریت خود در عمان با «شهاب بن طارق آل سعید» معاون سلطان عمان در امور دفاعی دیدار و خداحافظی کرد. شهاب بن طارق آل سعید در این دیدار با ابلاغ پیام تقدیر و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع