برخی مدارس اهواز، پروتکل‌های بهداشتی را بهتر اجرا کنند

ایسنا/خوزستان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز گفت: به رغم زحمات زیاد آموزش و پرورش در پیشگیری از کرونا، اما پروتکل‌های بهداشتی در برخی از مدارس شهرستان اهواز باید بهتر اجرا شود.

سیدمجید صالحی امروز چهارشنبه در جلسه مشترک شورای سلامت و امنیت غذایی و ستاد مدیریت و کنترل ویروس کرونای شهرستان اهواز با اشاره به اینکه برای پیشگیری از کرونا حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است، افزود: دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای دارند باید در خانه بمانند و به مدرسه مراجعه نکنند و به صورت غیرحضوری آموزش ببینند.

به گزارش ایسنا به نقل از فرمانداری اهواز، وی در ادامه با بیان اینکه برای پیشگیری از شیوع کرونا راه‌اندازی موکب برای اربعین در اهواز ممنوع اعلام شد، گفت: اداره تبلیغات اسلامی و نیروی انتظامی جلسات مختلفی با مواکب و مداحان برگزار کردند و این جلسات و پیگیری‌ها ادامه دارد.

صالحی ادامه داد: هیچ اداره، نهاد و دستگاه اجرایی مخالف برگزاری مراسم نیست و همه به اعتقادات پایبند هستند و با توجه به خطرات کرونا باید مراقبت کنند و به افرادی که توصیه‌های بهداشتی را رعایت نکنند، تذکر داده شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز در خصوص متکدیان سطح شهر نیز گفت: جلسه ساماندهی متکدیان روز گذشته در فرمانداری اهواز برگزار و برای ساماندهی آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

صالحی در ادامه با اشاره به مشکلات آب شرب در برخی از مناطق شهرستان اهواز گفت: رفع مشکل آب شرب اولویت دارد؛ جلسات اختصاصی برای رفع این مشکل در فرمانداری برگزار شد و رفع مشکل آب شرب با جدیت در حال انجام است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز فرآیند ثبت‌نام صادرکننده نمونه در خوزستان

چ سپتامبر 16 , 2020
ایسنا/خوزستان دبیرکل اتاق بازرگانی اهواز از آغاز فرآیند ثبت‌نام صادرکننده نمونه استانی با همکاری اتاق‌های بازرگانی آبادان، خرمشهر، اتاق تعاون و سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد. محمد نجفیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال برای اولین بار، برگزاری روز ملی صادرات بر عهده اتاق‌های بازرگانی قرار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع