برقراری ۵۰۲ تماس با مرکز ۱۲۵ همدان/۲۰ تماس منجر به عملیات شد

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طبق اعلام مرکز کنترل و فرماندهی عملیات ۹ عملیات اطفای حریق و ۱۱ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در روز گذشته بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: شهروندان همدانی دیروز ۵۰۲ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۲۰ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی با بیان اینکه ۲۲ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرارشده است، گفت: تماسهای برقرار شده با سامانه ۱۲۵ همدان علاوه بر مواردی که منجر به عملیات و مشاوره شده شامل ۶۰ تماس اشتباه وبوده متأسفانه ۴۰۰ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی اضافه کرد: عملیات انجام شده در این مدت ۹ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق منزل در حصار امام و تپه حاج عنایت، ۲ مورد حریق باغ در حصار حاج شمسعلی و قاسم آباد و ۵ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در جانبازان، سعیدیه ۳ مورد و بلوار ارم بوده است.

وی گفت: همچنین ۱۱ مورد عملیات امداد و نجات نیز شامل ۳ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در میدان بعثت و هنرستان ۲ مورد، ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در محله حاجی و جانبازان، نجات حیوانات در شهرک مدرس، ۳ مورد مهار حیوانات در شهرک مدنی، بلوار غنی زادیان و بلوار جانبازان، امداد و نجات در حادثه اقدام به خودکشی در جولان و رها سازی اندام بدن از داخل اجسام فلزی در شهرک بهشتی بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۷ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تمرینات ویژه مدافع استقلال برای بازگشت به ترکیب اصلی

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش یزدانی که مدتی است به دلیل آسیب دیدگی نتوانست در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کرده و تحت مداوا قرار داشت این روزها و با توجه به اینکه محمد دانشگر به دلیل مسائل انضباطی از تمرین با تیم منع شده است تمرینات ویژه ای را […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع