برنامه‌های روز خبرنگار با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی در نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که روز سه شنبه در استانداری برگزار شد با گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران به عنوان دیده بانانی امین مردم، پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و خبرنگاری رسالتی مهم، حساس و بسیار تأثیر گذار دارد و جهان امروز بدون رسانه و ارتباط قابل تصور نیست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین رسانه‌ها و خبرنگاران استان را بسیار فعال و پرتلاش با احساس مسئولیت بالا دانست و یادآور شد: خبرنگاران در همه صحنه‌های مختلف حضور تأثیرگذار و محوری دارند و این تلاش خبرنگاران موجب شده اطلاع رسانی در خصوص رویدادها بخوبی انجام شود.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین با اشاره به تلاش مجاهدانه خبرنگاران در دوران انتشار ویروس کرونا گفت: خبرنگاران در کنار به تصویر کشیدن تلاش‌های بی وقفه مدافعان سلامت، نقش بی بدیلی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه ایفا کردند.

حبیبی در ادامه حفظ سلامت مردم بخصوص خبرنگاران را مهم و از اولویت‌های مدیریت استان برشمرد و گفت: علی رغم اینکه بسیار تمایل داشتیم همزمان با روز خبرنگار مراسم باشکوهی برای تجلیل و قدردانی از خبرنگاران استان برگزار کنیم اما با توجه به اوج گیری مجدد ویروس کرونا در استان به ناچار محدودیت‌های زیادی در برگزاری مراسم روز خبرنگار اعمال خواهد شد.

وی تاکید کرد: در راستای حفظ سلامت خبرنگاران تمام برنامه‌ها و مراسم روز خبرنگار با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حبیبی در ادامه بیان کرد: در دوران کرونا به اهالی رسانه هم آسیب زیادی وارد شد و معیشت خبرنگاران دچار چالش شد و در این راستا دولت با تمام محدودیت‌های مالی، تسهیلاتی را برای جبران بخشی از آسیب اهالی رسانه در نظر گرفته که انتظار داریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی خانه مطبوعات شرایط استفاده تمام رسانه‌ها و خبرنگاران را از این تسهیلات فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استفاده از فضای باز مساجد دامغان در محرم ضرورت دارد

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینیان عصر سه شنبه در دومین نشست شورای فرهنگ عمومی دامغان در سال جاری به میزبانی سالن جلسات ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی این شهر با بیان اینکه فرهنگ حسینی در جامعه جریان یابد، افزود: با توجه به وجود شرایط بیماری کرونا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع