برگزاری انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی در آذربایجان‌شرقی

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری انتخابات اتحادیه‌های قرآنی خبر داد و گفت: انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی کشور روز جمعه، سوم مردادماه با حضور اعضای مجامع دو اتحادیه قرآنی همزمان در سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

محمد محمدپور در جلسه هماهنگی انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی، اظهار کرد: انتخابات هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان‌ها سال ۹۷ برگزار شد و اکنون انتخابات اتحادیه کشوری آن برگزار می‌شود. در فرایند این انتخابات، ۳۸ نفر در استان آذربایجان‌شرقی به نمایندگی از موسسات استان به نامزدهای هیئت مدیره اتحادیه کشوری رای می‌دهند.

وی، با اشاره به این‌که انتخابات به صورت کشوری برگزار می‌شود، افزود: مقدمات این موضوع فراهم شده و این انتخابات از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در صورت نیاز به وقت بیشتر با تصمیم و تصویب ستاد مرکزی این روند، یک ساعت دیگر افزایش پیدا خواهد کرد.

محمدپور گفت: تلاش‌ها برای تشکیل اتحادیه فراگیر از سوی دو دستگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی انجام شده است و امیدواریم در آینده با شکل‌گیری اتحادیه واحد، شاهد حضور تصمیم‌ساز و اثرگذار در نظام فرهنگی کشور باشیم.

وی افزود: دستگاه‌های ذیربط نیز به اتحادیه مؤسسات قرآنی اعتماد کنند و از ظرفیت و پتانسیل آن استفاده کرده و واگذاری حداکثری امور به اتحادیه را در نظر داشته باشند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دمای خوزستان دوباره بالا می‌رود

پ جولای 23 , 2020
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی افزایش دما و رطوبت در استان خبر داد و گفت: از روز یکشنبه به بعد شاهد وقوع دماهای ۴۹ درجه سانتیگراد و بالاتر در خوزستان خواهیم بود. محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به جنوبی شدن جریانات جوی، از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع