برگزاری لیگ‌ بازی‌های رایانه‌ای محلات شهر تهران/ مهلت ثبت‌نام تا ۱۱ مرداد

سازمان ورزش شهرداری تهران، لیگ بازی‌های رایانه ای پایتخت را برگزار می کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، همزمان با اوج گیری دوباره ویروس کرونا، برگزاری لیگ بازی های رایانه ای به صورت آنلاین در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

این رقابت ها در دوره های زمانی مختلف (6 تا 7 مرحله تا پایان سال) برنامه ریزی شده است. برنامه یاد شده، با مشارکت سازمان فناوری و مناطق 22 گانه اجرایی می شود. بر این اساس، هرماه، یک منطقه میزبانی این مسابقات را بر عهده خواهد داشت.

این مسابقات در سه رشته FIFA2020، CLASH ROYAL وeFOOTBALL به صورت آنلاین با همکاری داوران انجمن بازی های الکترونیک برگزارمی شود.علاقمندان به حضور در رقابت ها، می توانند از تاریخ یکم تا یازدهم مرداد با مراجعه به پایگاه خبری varzesh.tehran.ir ثبت نام و با دیگر همتایان خود به رقابت بپردازند.

پیش تر، لیگ نوروزی بازیهای رایانه ای  های در ایام نوروز با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر از شهروندان تهرانی برگزار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اختلاف میان کشورهای حوزه خلیج فارس بیش از حد به درازا کشیده است

ی جولای 26 , 2020
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با وزیر خارجه قطر دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «برایان هوک»، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، امروز -‌یکشنبه- با «محمد بن عبد الرحمن آل ثانی»، وزیر خارجه قطر دیدار و گفت‌وگو کرد. وی طی این دیدار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع