بستری17 نفر مشکوک ابتلا به کرونا در قم ظرف 24 ساعت گذشته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در 24 ساعت گذشته 39 نفر مشکوک به ابتلا به کرونا به مراکز درمانی قم مراجعه کردند که 17 نفر از آنها در بخش‌های بیمارستانی بستری شدند.

به گزارش ایلنا،  دکتر قدیر با اعلام این خبر افزود: در شبانه روز گذشته ، ۱۸ نفر از کل بیماران بستری در بخش‌ها پس از بهبودی توسط پزشکان معالج از بیمارستان ترخیص شدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۳۵ نفر مشکوک به کرونا در قم بستری بوده که ۴۰ نفر آنها بدحال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: همشهریان توجه داشته باشند که کرونا تمام نشده و هنوز ناقلین بسیاری در سطح شهر هستند که هیچ علائمی نداشته و تنها ویروس را منتقل می کنند، از این رو باید همچنان فاصله گذاری اجتماعی و مسائل بهداشتی را رعایت کنند.

وی وضعیت برخی اغذیه فروشی ها، بستنی فروشی ها و نانوایی ها را نگران کننده و به دور از موازین فاصله‌گذاری توصیف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دستور روحانی در راستای تسهیل شرایط واگذاری سهام عدالت برای مردم

ج مه 8 , 2020
رئیس‌جمهور روز جمعه با اشاره به اهمیت موضوع آزاد سازی سهام عدالت در اقتصاد کشور، خطاب به وزیر اقتصاد و دارائی گفت: باید در راستای تسهیل شرایط برای آن گروه از افرادی که می خواهند سهام خود را در بورس عرضه کنند، روش و ساز و کاری مشخص در نظر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع