بن سلمان از دولت مستعفی یمن خواست علیه قطر دست به حمله رسانه‌ای بزند

عضو شورای نظامی در جبهه جنوب یمن اعلام کرد، سفیر عربستان از نخست وزیر و تعدادی از وزیران دولت مستعفی خواسته به قطر حمله رسانه‌ای کرده و در کنار عربستان و امارات بایستند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، عادل الحسنی، عضو شورای نظامی در جبهه جنوب تاکید کرد، محمد آل جابر، سفیر عربستان در یمن این درخواست را از اعضای دولت مستعفی کرده است.

الحسنی در توییتر به نقل از منبع ریاست جمهوری دولت مستعفی نوشت:‌ پاسخ بسیاری از وزیران این بوده که این مساله‌ای مربوط به کشورهای حوزه خلیج (فارس) است و هیچ ارتباطی به ما ندارد و صحبت سفیر سعودی این بوده که این دستور شاهزاده محمد بن سلمان است.

سفیر سعودی محمد آل جابر از نخست وزیر و وزیران دولت مستعفی خواسته دست به حمله رسانه‌ای علیه قطر زده و در کنار عربستان و امارات قرار بگیرند.

قابل ذکر است قطر بارها بر حل بحرانش با کشورهای عربی تاکید کرده است.

عربستان، امارات، بحرین و مصر از اواسط سال ۲۰۱۷ روابط سیاسی و تجاری خود و ترانزیت با قطر را قطع کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشکلات کارگری نباید به چالش‌های اجتماعی و امنیتی تبدیل شود

ی جولای 26 , 2020
ایسنا/البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه مشکلات کارگری نباید به چالش های اجتماعی و امنیتی تبدیل شود، افزود: مطالبات و مشکلات کارگران را نباید سیاسی کرد بلکه باید از کانال خودشان رصد و حل کرد. نورمحمد فردی روز یکشنبه پنجم مرداد در جلسه کمیسیون کارگری […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع