بهبود وضعیت حوزه سلامت در دشتستان با جدیت دنبال می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی عصر شنبه در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: این روزها شاهد تلاش مستمر کادر درمانی و ایثار آنها در بیمارستان‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی با حضور در بیمارستان‌ها حرکتی بزرگ را رقم زدند، تصریح کرد: صحنه‌های دوران دفاع مقدس بار دیگر با این ایثارگری‌ها در حال تکرار شدن است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کرونا در کنار سختی‌ها و مصائب آن زیبایی‌هایی هم داشته است که تقویت همدلی و تجلی ایثار از زیبایی‌های آن است.

وی تصریح کرد: آماده حضور در کنار گروه‌های جهادی و کادر درمان برای خدمت به بیماران هستم. خدمت به مردم وظیفه ما است؛ چه در مجلس چه در بیمارستان.

رضایی بیان کرد: رفع مشکلات بهداشت و درمان دشتستان و تأمین نیازهای این بخش را از طریق وزیر و معاونین ایشان و هم در سطح استانی به صورت جدی دنبال کرده و می‌کنیم.

وی ادامه داد: راه‌اندازی آزمایشگاه کرونا در دشتستان و بهبود وضعیت سیستم سرمایش بیمارستان از موضوعاتی بود که اخیراً پیگیری شد و شاهد تحقق آن هستیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا آخر در کنار مدافعان سلامت خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۶۱ قربانی جدید کرونا در بریتانیا

ش جولای 25 , 2020
شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ تن افزایش یافت. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه ایندپندنت، شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ تن افزایش یافت. این خبر را وزارت سلامت این کشور اعلام کرد. بنا به آخرین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع