بهره برداری از ۱۵۸۰ میلیارد تومان پروژه‌های بخش صنعت در مازندران 

ایسنا/مازندران با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و با حضور وزیر صمت، از ۱۵۸۰ میلیارد تومان پروژه‌های بخش صنعت در مازندران بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره برداری چند واحد صنعتی و بازدید از پروژه های صنعتی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری به استان مازندران سفر می کند. 

در این سفر مدرس خیابانی طرح های توسعه واحدهای صنعتی ساوین تاب وکاله را افتتاح خواهد کرد.

همچنین افتتاح ویدئو کنفرانسی پروژه آرین شیمی در بندر امیرآباد با حضور رئیس جمهور انجام خواهد شد.

در این سفر دو روزه بیش از ۱۵۸۰ میلیارد تومان طرح های صنعتی افتتاح خواهد شد.

بازدید از پایانه صادراتی روماک گستر بازدید از بندر امیرآباد و برخی واحدهای صنعتی استان از دیگر برنامه های سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به مازندران خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ظهور گفتمان، مقدم بر چهره‌های نوظهور است

س جولای 28 , 2020
دبیر فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس یازدهم بر ضرورت شکل گیری گفتمان نوین در انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد. به گزارش ایسنا غلامرضا شریعتی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: شکل گیری و ظهور گفتمان، مقدم بر چهره‌های نوظهور است. ۱۴۰۰ در بستر تجلی گفتمان نوین، نقطه عطف تاریخی است، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع