بیانیه حزب الله درباره تحولات مرزی با فلسطین اشغالی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به اخبار منتشر شده در رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره تحولات مرزی لبنان و فلسطین اشغالی واکنش نشان داد.

در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان آمده است: هیچ درگیری یا تیراندازی از جانب ما رخ نداده است. تیراندازی از سوی یک طرف فقط بوده است و آن دشمن ترسو و آشفته و نگران است.

حزب الله لبنان بیان کرد: هر آنچه دشمن صهیونیست درباره خنثی کردن عملیات از اراضی لبنان به داخل فلسطین اشغالی ادعا می‌کند تلاشی برای کسب پیروزی خیالی و دروغین است. مقاومت اسلامی تاکید می‌کند که هیچ درگیری یا تیراندازی در تحولات امروز از جانب آن رخ نداده است.

در این بیانیه آمده است: واکنش ما به شهادت برادر مجاهد علی کامل محسن که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به حومه فرودگاه بین المللی دمشق حتمی است و در راه است و صهیونیست‌ها باید منتظر مجازات به خاطر جنایاتشان بمانند.

حزب الله لبنان بیان کرد: حمله توپخانه ای به روستای الهباریه لبنان و وارد شدن خسارات به منزل یکی از غیرنظامیان در قبال آن سکوت نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تأئید ابتلای مشاور امنیت ملی کاخ‌سفید به کرونا/ وضعیت جسمی ترامپ

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، به دنبال انتشار اخباری در خصوص ابتلای «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا به ویروس کرونا، کاخ سفید امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای این خبر را مورد تأئید قرار داد. در ادامه بیانیه صادره از سوی کاخ سفید در این خصوص آمده است که رئیس‌جمهور […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع