تامین فشار آب ۵۰۰۰ مشترک در شهر نیشابور

ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور بیان کرد: مشکل فشار آب ۵۰۰۰ مشترک در این شهر با اقدامات مهندسی رفع شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی آبفای خراسان رضوی علیرضا اخویان هزینه اجرای این عملیات را  ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شامل خرید اتصالات و لوله اعلام کرد که منجر به رضایت‌مندی  بیشتر شهروندان می‌شود.

وی همچنین از اجرای خط شبکه ارتباطی مخازن بینالود و بسیج این شهر خبر داد و افزود: مخزن بسیج در مواردی به علت بروز مشکل در برخی  چاه‌ها با کاهش دبی ورودی و حجم کم آب مواجه می‌شد که با این عملیات نسبت به تامین پایدار و ذخیره‌سازی آب در این مخزن ۵۰۰۰ متر مکعبی اقدام شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور ادامه داد:  این خط با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حال اجرا است و همزمان عملیات اتصال خط انتقال چاه شماره ۱۳ به مخزن نیز  انجام می‌شود.

اخویان این اقدامات را تفکیک زون‌های ۳ و ۴ شبکه توزیع آب در محدوده کمربندی نیشابور و اجرای عملیات اتصال شبکه ۸۰۰ به شبکه توزیع این مناطق با لوله ۳۰۰ فولادی اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور گفت: با اتمام این پروژه شاهد تقویت فشار در مناطق باغچه‌بان، بسیج و احسان خواهیم بود که باعث رضایت‌مندی مشترکان خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف ۹۵۰ کیلوگرم مرفین از یک تریلر در گناباد

س جولای 21 , 2020
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف محموله سنگین ۹۵۰ کیلوگرمی مرفین در بازرسی از یک دستگاه خودرو تریلر در گناباد خبر داد. بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد کاظم تقوی در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه بی‌امان با قاچاق مواد مخدر و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع