تاکید بر صیانت همه جانبه از کارکنان

وی با بیان اینکه از همه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی که در برقراری نظم و امنیت عزاداری معنوی آقا اباعبدالله الحسین(ع) نقش آفرینی کردند، قدردانی می کنم، گفت: در شرایط خاصی که شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور هستیم، مراسم سوگواری و عزاداری حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی، با نظم و امنیت مثال زدنی و بسیار باشکوه و معنوی برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه با تشریح هزینه کرد بودجه و اعتبارات ناجا، خاطر نشان کرد: تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس بر کسی پوشیده نیست؛ ماموریت های نیروی انتظامی با ” تحرک” همراه است و تحرک و پویایی نیازمند صرف هزینه های نگهداشت است.؛ بنابراین هنر ما در این می باشد که با وجود کمبود اعتبارات بتوانیم برنامه ها را پیش ببریم.

این مقام عالی انتظامی بر لزوم ایجاد تعادل “منابع – اعتبارات” و “مصارف” تاکید کرد و افزود: هر ساله ماموریت های  اولویت دار نیروی انتظامی، احصاء و اعلام می شود و باید بگویم ورودی اعتبارات و هزینه کردها را نیز بر مبنای اولویت ها تعیین می کنیم.

سردار نوری نژاد با اشاره به تقویت پلیس ها و معاونت های تخصصی ، یگان ها و فرماندهی انتظامی استان ها در تمامی ابعاد، خاطر نشان کرد: تامین اقلام یگان های عملیاتی –  میدانی نیز از اولویت ها می باشد.

وی، توجه بر جذب بهترین نیروها در سازمان را نیز یک ضرورت دانست و گفت: در فرآیند جذب و گزینش نیروی انسانی، سیاست ما بر “عضویابی” به جای “عضوگیری” متمرکز است و تعریف عملیاتی از عضویابی را اعلام کرده ایم.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به عزم نیروی انتظامی برای تحقق هوشمندسازی، تصریح کرد: هوشمندسازی پلیس از دیگر محورهای اولویت دار است که تحقق این مهم باید به تسریع ، تسهیل و ارتقاء خدمات دهی به مردم منتج شود.

وی ادامه داد: یکی از ارکان اصلی هوشمندسازی پلیس، بهره گیری از سامانه های نوین فناوری های ارتباطی است؛ هوشمندسازی پلیس باید اشراف اطلاعاتی را در کنار کشف فنی و علمی جرم بالا ببرد.

سردار نوری نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دغدغه فرمانده و هیئت رئیسه ناجا برای ارتقاء و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان این نیرو، خاطر نشان کرد: معتقدیم که مسکن از مولفه های اصلی در سبد معیشتی است و به دنبال این هستیم که ساز وکار “خانه دار شدن”  پرسنل را با دنبال کردن “نهضت تامین مسکن کارکنان ” دنبال و اجرایی کنیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا بر لزوم صیانت از کارکنان تاکید کرد و افزود: نیروی انسانی، سرمایه راهبردی سازمان هستند بنابراین باید ساز وکاری را تدوین کنیم که به صورت همه جانبه از سلامت جسمی ، روحی و معنوی کا رکنان صیانت کنیم.

وی با اشاره به اهمیت توجه به آمادگی جسمانی نیروهای پلیس، خاطر نشان کرد: بستری را فراهم آورده ایم که کارکنان با ورزش بتوانند به حفظ سلامت خود توجه کنند؛ ورزش نه تنها آمادگی جسمانی و مهارتی سبزپوشان ناجا را ارتقاء می دهد بلکه در بهبود روحیه خدمتی آنان نیز موثر است.

این مقام عالی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود درباره وضعیت مشمولان غایب وظیفه اظهاراتی داشت و خطاب به فرماندهان عنوان کرد: سربازان وظیفه را باید همچون فرزندان خود بدانیم؛ این جوانان به عنوان امانت نزد ما هستند و بایستی به صورت همه جانبه از سلامت جسمی و روحی آنان صیانت کنیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه به تشریح اقدامات نیروی انتظامی همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور پرداخت و گفت: در این ایام نه تنها ماموریت هایمان را تعطیل نکردیم بلکه به کمک کادر درمانی و بهداشتی کشور آمدیم و در جریان این اقدامات برخی از همکارانمان به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا به فیض شهادت نائل آمدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار نوری نژاد در بخش پایانی سخنان خود بر لزوم رویکرد و رفتاری”دلسوزانه ” و “پدرانه ” فرماندهان با کارکنان تاکید و افزود: همه با هم برای پیشرفت و تعالی روزافزون نیروی انتظامی تلاش کنیم که ان شاء الله اقدامات مان موجب رضایت خداوند و مقام معظم رهبری “مدظله العالی ” باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تنها راه برون رفت از تحریم همه جانبه دشمن؛ مقاومت فعال است

چ سپتامبر 16 , 2020
وی با اشاره به حضور رئیس دفتر نظامی فرماندهی معزز کل قوا طی هفته گذشته در جلسه ستاد ناجا بیان داشت: در این جلسه سردار “شیرازی” سلام مقام معظم رهبری را به نیروهای خدوم ناجا ابلاغ کردند و بنده نیز به سهم خودم اظهار رضایت از حرکت رو به جلوی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع