تخطی از سرعت مجاز از جمله بیشترین تخلفات رانندگی در اصفهان است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار داشت: در بررسی‌هایی که توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان صورت گرفته مشخص شده بیشترین تخلفات رانندگی در این شهر تخطی از سرعت مجاز و ورود به طرح زوج و فرد است.

وی افزود: در ارتباط با ورود رانندگان به محدوده ترافیکی زوج و فرد، دوربین‌های ثبت تخلفات به صورت آنلاین تخلفات را ثبت و خودروی متخلف اعمال قانون می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان ابراز داشت: سقف مجاز سرعت در بزرگراه‌های اصفهان ۸۰ کیلومتر بر ساعت است و تخطی از این سرعت مورد اعمال قانون قرار می‌گیرد.

وی بیان داشت: رانندگان عزیز دقت کنند که ارسال نشدن فوری پیامک جریمه به منزله عدم اعمال قانون نیست.

سرهنگ محمدی گفت: رانندگان عزیز نسبت به کنترل سرعت وسیله نقلیه خود دقت بیشتری داشته باشند تا بر وسیله نقلیه خود تسلط بیشتری داشته باشند و مورد اعمال قانون قرار نگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستاد خیرین ازدواج در استان تهران تشکیل می شود

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، رضا گلمحمدی عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم ستاد ساماندهی امور جوانان که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد در خصوص برنامه‌های ستاد در هفته ازدواج اظهار داشت: برگزاری ستاد ساماندهی در آستانه روز ازدواج یکی از مهم‌ترین محورها بود که با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع