تخفیف ۳۰ درصدی آموزش های فوق برنامه مدارس برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران از اعمال تخفیف ۳۰ درصدی آموزش های فوق برنامه مدارس برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش ایسنا، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران با اشاره به فعالیت های فوق برنامه مدارس اظهار داشت: به سبب شیوع کرونا و تاثیر بر فعالیت مدارس، امسال کلاس های فوق برنامه برگزار نشده است.

 
وی ادامه داد: در سال تحصیلی پیش رو جهت برگزاری کلاس های فوق برنامه تخفیف ۳۰ درصدی برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی لحاظ می شود تا زمینه بهره گیری این دانش آموزان نیز فراهم شود.
 
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به کمبود سرانه های آموزشی استفاده از ظرفیت های مختلف برای جبران این کمبودها در دستورکار قرار دارد تا بتوانیم اقدامات موثری در شهر و استان تهران دنبال کنیم.
 
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعلام آمادگی کمیسیون اجتماعی مجلس برای حمایت از کمیته امداد

س جولای 21 , 2020
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در جهت تقویت کمیته امداد به عنوان یکی از مراجع حمایت از اقشارآسیب‌پذیر اعلام آمادگی کردند. علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد جلسه عصر امروز (سه‌شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: جلسه ما با بسیج سازندگی و کمیته امداد […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع