ترافیک مرسولات در خراسان شمالی ۱۷ درصد رشد کرد

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر خانی ظهر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر خراسان شمالی اظهار کرد: به منظور افزایش بازدهی، با شرکت‌های موازی پست همراه شده‌ایم و از طرفیت‌ها استفاده می‌کنیم تا خدمات به نفع مردم و شبکه باشد.

مدیر کل پست خراسان شمالی با اشاره به شیوع کرونا بیان کرد: این اتفاق باعث شد تا مسئولان استان توجه ویژه‌ای به خدمات الکترونیک داشته باشند که پست در این موضوع جلودار است.

وی با اشاره به تاکید استاندار خراسان شمالی به الکترونیک شدن خدمات دستگاه‌ها، افزود: کاهش مراجعات به دستگاه‌ها باعث خواهد شد پست وظیفه بیشتری را برای خدمت رسانی به مردم برعهده بگیرد که تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات انجام می‌دهیم.

خانی با اشاره انعقاد تفاهم نامه‌ها با سایر دستگاه‌ها گفت: به منظور کاهش حضور مردم در دستگاه‌ها، اداره پست با این مجموعه‌ها همکاری می‌کند.

مدیرکل پست خراسان شمالی تصریح کرد: ترافیک مرسولات طی ۴ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد رشد داشته و در بسته‌های ارسال ۱۶۷ درصد رشد داشته‌ایم.

وی با اشاره به افزایش تمایل مردم برای خرید اینترنتی افزود: در سال جاری ۳ هزار و ۵۰۰ فقره فروش اینترنتی در خراسان شمالی ثبت شده اما میزان خرید و فروش اینترنتی بسیار بیشتر است زیرا بسیاری از ارسال کالاها به صورت سنتی بوده و از سامانه مشخص استفاده نمی‌شود.

خانی در انتها با اشاره به افزایش فعالیت‌ها و کاهش نیرو در این مجموعه گفت: برای رفع این مشکل ظرفیت بخش خصوصی را به کار گرفته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وزیر دفاع فرانسه وارد بیروت شد

پ آگوست 13 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان (NNA)، «فلورانس پارلی» وزیر دفاع فرانسه امروز پنجشنبه به بهانه کمک به لبنان در سفر به این کشور وارد فرودگاه بین‌المللی «رفیق الحریری» شد. بر اساس اعلام خبرگزاری رسمی لبنان، وی پس از ورود، مورد استقبال همتای لبنانی خود «زینه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع