ترامپ کتاب “وودوارد” درباره خودش را بسیار “کسل کننده” خواند

رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا کتاب “خشم” خبرنگار معروف آمریکایی روزنامه واشنگتن پست را “کسل کننده” خواند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بیان کرد، کتاب “خشم” اثر باب وودوارد روزنامه نگار معروف آمریکایی را خوانده و آن بسیار “خسته کننده” است.

ترامپ در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: من شب گذشته آن کتاب را دیدم، کتاب بسیار خسته کننده ای است.

فروش این کتاب از روز سه شنبه آغاز شده است. پیش از این، رسانه‌های آمریکایی بخش‌هایی از این کتاب را منتشر کردند. به طور خاص، وودوارد می‌نویسد، که ترامپ اعتراف کرد که می‌دانست ویروس کرونا خطرناک است، در حالی که بارها و بارها جدی بودن آن را نادیده گرفت.

ترامپ در مورد انتشار بخش‌هایی از کتاب وودوارد اظهار کرد که نمی‌خواهد وحشت در کشور ایجاد کند.

افزون بر این، روزنامه واشنگتن پست با استناد به گزیده‌ای از کتاب “خشم” نوشت که رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، آمریکا دارای یک سیستم سلاح هسته‌ای است که روسیه و چین حتی هرگز در مورد آن چیزی نشنیده‌اند.

این روزنامه که به بخش‌هایی از کتاب وودوارد استناد می‌کند، می‌گوید ترامپ در مورد یک سیستم تسلیحاتی “ناشناخته” صحبت کرده و در عین حال ادعا کرده است که ایالات متحده تا چه اندازه به جنگ با کره شمالی در سال ۲۰۱۷ نزدیک بود.

به گفته نویسنده کتاب، پس از این اظهارات، منابع ناشناس تأیید کردند، که ایالات متحده سیستم‌های جدید تسلیحاتی پنهانی دارد و گفتند که آنها از صحبت ترامپ در این باره تعجب کرده‌اند.

وودوارد در این کتاب، تقسیم بندی‌ها در دولت دونالد ترامپ را توصیف می‌کند. کاخ سفید درباره محتوای کتاب آن را انتقادی خیالی از ترامپ خوانده است.

وودوارد یکی از دو روزنامه نگاری بود، که تحقیقات در مورد رسوایی واترگیت منجر به استعفای رئیس جمهور ریچارد نیکسون شد. وی نزدیک به بیست کتاب در زمینه سیاست نوشته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فروش هیجانی سهام عدالت به ضررمردم است

س سپتامبر 15 , 2020
ایسنا/فارس مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان فارس گفت: فروش هیجانی سهام عدالت، قطعا به ضرر سهامدار(مردم) تمام خواهد شد؛ بنابراین برای فروش نباید عجله کرد. افشین انصاری عصر سه‌شنبه ۲۵ شهریور در جمع خبرنگاران، به سهامداران عدالت توصیه کرد که دارندگان سهام عدالت حتما کد سجام را دریافت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع