ترمووود مازند چوب آریاترمووود اولین تولیدکننده ترمو چوب

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در سال ۲۰۲۰ انگیزه مردم برای استفاده از متریال‌های مدرن در زندگی افزایش پیدا کرده است که از بارزترین آنها می‌توان به استفاده از چوب ترمووود اشاره کرد. روزانه طراحی ساختمان از طراح‌های سنتی فاصله گرفته و مدرن می‌شود و به کار بردن متریال مدرن در طراحی یکی از ملزومات دیزاین در دنیای ۲۰۲۰ است.

بکارگیری چوب در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی، استخر و ساختمان، ویلا و … در ۲۰۲۰ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از چوب زیبایی و جلوه منحصر به فردی به نمای خارجی و داخلی منزل می‌دهد و در طراحی و اجرا پروژه‌های ساختمانی مورد توجه طراحان و معماران قرار می‌گیرد.

تعریف چوب نما

ترمووود (Thermo wood) یا چوب حرارت دیده به انگلیسی Thermowood به فرآیند تیمار چوب گفته می‌شود که با استفاده از بخار آب و عملیات حرارتی به دست می‌آید و نتیجه آن افزایش دوام و طول عمر چوب می‌باشد.

فرآیند تیمار چوب

فرآیند تیمار چوب به حجم، رطوبت اولیه و نوع چوب بستگی دارد که به طور میانگین بین ۴۸ تا ۹۶ ساعت زمان می‌برد. این فرآیند به سه بخش اصلی تقسیم می‌شود که عبارتند از؛

* خشک کردن در دمای بالا

* عملیات حرارتی

* خنک کردن

در فرآیند تیمار چوب مازند چوب آریا ترمووود مازند چوب آریا یا مازند چوب آریا چوب نما مازند چوب آریا، درجه حرارت بسیار بالایی به چوب اعمال می‌شود و باعث سوخته شدن یا از بین رفتن عوامل جذب رطوبت و کاهش عمر چوب نظیر اسید سیتریک، گلوکز، رزین (صمغ) که در قسمت داخلی چوب خواهد شد که به این پروسه متبلور کردن چوب می‌گویند. از بین رفتن عوامل ذکر شده موجب می‌شود تا آفات چوب رفع شده و باعث بهبود خواص فیزیکی، طول عمر بسیار بالا و رنگ عالی می‌شود.

* نما چوب مازند چوب آریا

* چوب نمای ساختمان مازند چوب آریا

* ترمو چوب مازند چوب آریا

* نمای ترموود مازند چوب آریا

* چوب ترمو نما مازند چوب آریا

* نمای چوبی داخل ساختمان مازند چوب آریا

* فروش چوب ترمو مازند چوب آریا

* فروش ترمووود مازند چوب آریا

* خرید چوب ترمو مازند چوب آریا

* خرید ترموود مازند چوب آریا

* ترمووود مازند چوب آریا

* مازند چوب آریا نما چوب

* مازند چوب آریا چوب نمای ساختمان

* مازند چوب آریا ترمو چوب

* مازند چوب آریا نمای ترموود

* مازند چوب آریا چوب ترمو نما

* مازند چوب آریا نمای چوبی داخل ساختمان

* مازند چوب آریا فروش چوب ترمو

* مازند چوب آریا فروش ترمووود

* مازند چوب آریا خرید چوب ترمو

* مازند چوب آریا خرید ترموود

* مازند چوب آریا ترمووود

مقاوم سازی چوب در برابر تنش‌های محیطی

در واقع چوب یک ماده زنده است و برای مقاوم سازی آن در برابر تنش‌های محیطی باید از آن در فضای باز با روش‌هایی نظیر اشباع و فرآوری با حرارت، اشباع و فرآوری با روغن داغ انجام شود. جدیدترین روش مقاوم سازی چوب، ترمووود (ترموود) است.

چوب نمای استاندارد

۱. طبیعی و خالص

۲. ثبات ابعاد

۳. سبک بوده

استانداردهای ذکر شده امکان استفاده از این چوب را در انواع فضاهای باز مانند استخرها، ساخت و صنعت مبلمان، ویلا سازی و نمای چوب ساختمان‌ها ایجاد می‌کند.

عوامل مشخص کننده کیفیت چوب نما

۱. مواد اولیه با کیفیت

۲. حرارت کافی

۳. ترمو استاندارد

لیست قیمت چوب نما مازند چوب آریا

قیمت هر متر مربع چوب نما ایرانی با توجه به افزایش قیمت دلار در سال ۱۳۹۹ از نوسانات زیادی برخوردار است، بنابراین برای برای استعلام قیمت با مازند چوب آریا تماس بگیرید. قیمت چوب ترمو ایرانی نیز این شرایط مستثنی نیست.

* ایران چوب نما ایرانی

* ایران نما چوب ایرانی

* ایران چوب نمای ساختمان ایرانی

* ایران ترمو چوب ایرانی

* ایران نمای ترموود ایرانی

* ایران چوب ترمو نما ایرانی

* ایران نمای چوبی داخل ساختمان ایرانی

* ایران فروش چوب ترمو ایرانی

* ایران فروش ترمووود ایرانی

* ایران خرید چوب ترمو ایرانی

* ایران خرید ترموود ایرانی

* ایران ترمووود ایرانی

شرکت مازند چوب آریا به عنوان اولین شرکت تولیدکننده چوب نما در ایران با آدرس اینترنتی Mcathermowood.com افتخار دارد تا اعلام نماید چوب‌های تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بسیار بالایی نسبت به چوب‌های فنلاندی برخوردار است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۳۶ نفر به تعداد بیماران کرونا در زنجان افزوده شد

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز قزلباش با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در استان زنجان افزوده شده، گفت: در مجموع تاکنون تست کرونای ۲ هزار و ۶۲۹ نفر براساس یافته‌های آزمایشگاهی مثبت اعلام شده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان افزود: در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع