تست کرونا مصلح و حسینی منفی شد

ایسنا/اصفهان با اعلام منفی بودن تست دوم کرونا، شایان مصلح و محمدرضا حسینی بازیکنان تیم فوتبال سپاهان دیگر مشکلی برای همراهی تیم خود در مسابقات قطر نخواهند داشت.

شایان مصلح و محمدرضا حسینی دو بازیکن تیم فوتبال سپاهان که پیش از اعزام تیم فوتبال سپاهان به دلیل مثبت بودن تست کرونا نتوانستند تیمشان راه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به قطر همراهی کنند با انجام تست مجدد و منفی بودن این تست مشکلی برای همراهی تیم خود نخواهند داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، تست مجدد کرونا شایان مصلح و محمدرضا حسینی بازیکنان سپاهان منفی شده است و این دو بازیکن به زودی راهی قطر می‌شوند.

تیم فوتبال سپاهان امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف تیم النصر عربستان می رود.

انتهای پیام
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نامزدهای نهایی «بوکر» معرفی شدند

س سپتامبر 15 , 2020
فهرست نامزدهای نهایی جایزه بوکر ۲۰۲۰ معرفی شد و با حضور چهار نویسنده رنگین‌پوست در بین نامزدهای معرفی‌شده، این فهرست به فهرستی با بیشترین تنوع نژادی در تاریخ جایزه بوکر تبدیل شد. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، روز سه‌شنبه با اعلام نامزدهای نهایی جایزه بوکر ۲۰۲۰ و سلطه‌ نویسندگان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع