تشدید نظارت بر نحوه فعالیت اماکن و باشگاه‌های ورزشی در بناب

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمجید یزدانی عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات موتورسواری بناب با اشاره به شیوع بیماری کرونا بیان کرد: تمام مسابقات و فعالیت‌های ورزشی در سطح شهرستان تعطیل است.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب خود را ملزم به اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا نموده و ضمن تعطیلی باشگاه‌های ورزشی مسابقات ورزشی نیز تعطیل است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب سپس با بیان اینکه تاکنون فرد آلوده‌ای به ویروس کرونا از باشگاه‌های ورزشی شهرستان گزارش و مشاهده نشده است گفت: بازرسی‌ها همچنان از باشگاه‌ها و اماکن ورزشی به عمل می‌آید و طی روزهای آتی این بازدیدها تشدید هم خواهند شد.

یزدانی در ادامه از برگزاری بیست مورد مسابقه ورزشی در ابعاد کوچک در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این مسابقات در رشته‌های مختلف در قالب ۱۰ الی ۱۵ نفری با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر نظارت جدی بر باشگاه‌های ورزشی بناب و ضمن تقدیر و تشکر از صاحبان باشگاه‌های ورزشی به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: طی روزهای آتی نظارت بر باشگاه‌های ورزشی تشدید خواهد شد.

گفتنی است، شهرستان بناب با قریب به ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی و در جنوب این استان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شوراهای پرحاشیه مازندران

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، دستگیری بیش از ۲۵ عضو شورا و کارمند شهرداری در مازندران این پرسش را در ذهن مردم متبادر می‌سازد آیا این نهاد ازمسیر خود خارج شده است چرا که مردم خسته از شهرفروشی و روستاخواری هستند. شورای دوره پنجم در مازندران از حاشیه ساز و خبرسازترین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع