تشکیل مجمع خیرین ازدواج/ راه‌اندازی اولین تلویزیون اینترنتی جوانان

ایسنا/لرستان معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: ۸۱۶۹ نفر در استان در صف وام ازدواج هستند.

فرهاد دیناروند امروز چهارم مردادماه در جمع خبرنگاران با بیان این‌که در حال حاضر ۸۱۶۹ لرستانی در صف وام ازدواج هستند، بیان کرد: یکی‌ از مشکلات استان عدم وجود مجمع خیرین ازدواج بود که با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان طی هفته ازدواج اولین نشست آن برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل مجمع خیرین، تحقق ازدواج آسان و کمک به زوج‌های بی‌بضاعت و کم‌بضاعت است، اضافه کرد: دو مرکز تخصصی ازدواج که زیر مجموعه اداره‌کل ورزش و جوانان هستند در هفته ازدواج مشاوره رایگان به زوج‌های لرستانی ارائه می‌دهند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان، تجلیل از زوجین برتر با رعایت پُروتکل‌های بهداشتی را یکی دیگر از برنامه‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان دانست و افزود: سه‌شنبه، هفتم مردادماه مراسم تجلیل از زوج‌های برتر لرستانی، با رعایت پُروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

دیناروند به تشکیل پویش ملی ازدواج در سطح ملی توسط ورزش و جوانان اشاره کرد و یادآور شد: جریان‌سازی خبری پویش ملی ازدواج باید از سوی اصحاب رسانه و به‌ویژه خبرگزاری‌ها در فضای مجازی انجام شود. اصحاب رسانه بخشی از فضای رسانه خود در فضای مجازی را به امر ازدواج اختصاص دهند و از جملات انگیزشی برای تشویق و ترغیب جوانان به ازدواج استفاده کنند.

وی با ذکر این مطلب که اولین تلویزیون اینترنتی جوانان در لرستان شروع به‌کار کرده است، خاطرنشان کرد: تمام برنامه‌هایی که در حوزه جوانان انجام می‌شود از سوی این رسانه منعکس می‌شود که این فضا نیز در اختیار رسانه‌ها قرار دارد.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با بیان این‌که تمام دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی جوانان باید نسبت به اجرای مصوبات این ستاد اهتمام داشته باشند، اضافه کرد: ۸۱۶۹ لرستانی در صف وام ازدواج هستند، دستگاه‌های کم‌کار در امر ازدواج معرفی خواهند شد، ذکر این نکته ضروری است که زوج‌های لرستانی برای گرفتن وام ازدواج باید یک ضامن ارائه کنند و اگر بانک بیش از یک ضامن برای اخذ وام ازدواج درخواست کند، تخلف کرده است.

دیناروند به فعالیت سه خانه جوان در لرستان اشاره کرد و گفت: بعد از ادغام تربیت بدنی و سازمان ملی امور جوانان تمام اماکن و ساختمان‌های سازمان امور جوانان به تربیت بدنی واگذار شد؛ اما متأسفانه هنوز خانه جوان شهرستان خرم‌آباد به اداره‌کل ورزش و جوانان عودت داده نشده است و ما برای خانه جوانان خرم‌آباد باید به‌صورت ماهیانه هزینه‌های اجاره پرداخت کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیدار اردوغان و نخست‌وزیر لیبی در استانبول

ش جولای 25 , 2020
رئیس‌جمهوری ترکیه و نخست‌وزیر لیبی امروز شنبه در استانبول دیدار کردند. به گزارش ایسنا،‌ به نقل از خبرگزاری آناتولی،‌ رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه و فایز السراج، نخست‌وزیر لیبی در کاخ وحیدالدین استانبول دیدار کردند. این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران صورت گرفت. پیش از این اردوغان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع