تشکیل «گردان شهدای قدس» برای مقابله با صهیونیستها در بحرین

به گزارش خبرگزاری مهر، گردانهای وعدالله، مقاومت اسلامی در بحرین از تشکیل گردان شهدای قدس خبر داد و اعلام کرد که تاسیس آن با هدف مقاومت در برابر حضور رژیم صهیونیستی در بحرین است.

گردانهای وعد الله امروز چهارشنبه ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ با صدور بیانیه ای نظامی اعلام کرد: گردانهای وعدالله به نامش و به نام رزمندگان مقاومت اسلامی بحرین از گردان شهدای قدس ویژه مقاومت در برابر حضور صهیونیستها در بحرین رونمایی می کند و باب پیوستن به گردان شهدای قدس را می گشاید. ما در گردان های وعدالله و بقیه گروههای مقاومت اسلامی بحرین و ملت ما، عاشق جنگ و مبارزه با دشمن صهیونیست و مقاومت در برابر سیاست های استکباری که به دنبال دیکته آن بر ملت و امت ما هستند، هستیم.

در این بیانیه ضمن مخالفت با توافق سازش میان بحرین و رژیم صهیونیستی، آمده است: این توافق مغایر با اصول و ارزشهایی مردم بحرین است و ملت بحرین با هر نوع عادی سازی روابط با صهیونیستها و سازش با آن به شدت مخالف است.

گردانهای وعدالله بیان کرد: عادی سازی با دشمن صهیونیست باطل و در واقع در راستای تکمیل ریشه دوانیدن این غده سرطانی در کالید امت اسلامی است. این ثمره تعفن بار سالها خیانت رژیم های صهیونیست زده به اصول اعتقادی و اراده ملتهای آزاده است. این سرآغازی برای حضور دیپلماسی و تعامل تجاری و تبادل فرهنگی و حضور امنیتی در کشوری است که پایگاهها و مراکز نظامی بیگانه زیادی در آن وجود و از حاکمیت کشور چیزی نمانده است.

در این بیانیه تاکید شده است: آنچه میان رژیم های مزدور و وابسته به استکبار با دشمن صهیونیست می گذرد، از نظر عقلی و شرعی و مردمی مردود است. تلاش مزدور آمریکاییها بر باد خواهد رفت و راه به جایی نخواهد برد و رویاهایش سرابی بیش نیست که تشنگان آنرا آب می پندارند و طعم تبعات اقدامش را به زودی خواهد چشید.

گردانهای وعدالله اعلام کردند: ملت بحرین نقش برجسته ای در مقاومت علیه عادی سازی ایفا خواهند کرد و دشمن صهیونیست در سرزمین پاک بحرین نمی تواند وجود نحس خود را تثبیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۱۴۰۰ خانه هلال فردا در کشور بهره برداری می شود

چ سپتامبر 16 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن قوسیان مقدم شامگاه چهارشنبه با سفر به استان گیلان و دیدار با استاندار با اشاره به افتتاح هزار و ۴۰۰ خانه هلال در سطح کشور، اظهار کرد: این خانه‌ها فردا و از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس جمهور بهره برداری و افتتاح خواهد […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع