تصادف زنجیره‌ای در آزادراه تهران_قزوین/مصدومیت ۲۰ نفر به دلیل برخورد ۵۰ خودرو

سخنگوی اورژانس کشور از تصادف زنجیره‌ای بین ۵۰ خودرو در آزادراه قزوین تهران خبرداد.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: حادثه تصادف زنجیره‌ای در آزادراه تهران به سمت قزوین بعد از پمپ بنزین وحدت نرسیده به دوراهی عوارضی 1 و 2 در ساعت ۱۸:۵۵ به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: در این حادثه تصادف بیش از ۵۰ خودرو باهم برخورد کرده و نزدیک به ۲۰ کیلومتر ترافیک این حادثه ادامه پیدا کرده است.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: تا این لحظه بین ۲۰ تا ۳۰ نفر از مسافران و سرنشینان خودرو دچار آسیب شده اند که توسط نیروهای اورژانس خدمات درمانی به آنها ارائه می شود.

خالدی تصریح کرد: بیمارستان های شهر قزوین نیز به حالت آماده باش هستند. سعی ما بر این اشتباه توجه به ترافیک شدید مصدومان در محل حادثه درمان شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایک شایان مصلح پای حکم کمیته اخلاق (عکس)

ش آگوست 1 , 2020
مدافع سپاهان ساعاتی پیش از بازی با استقلال مجوز بازی گرفت. به گزارش ایلنا، شب قبل از بازی حساس سپاهان مقابل استقلال، کمیته اخلاق در حکمی شایان مصلح را تا اطلاع ثانوی محروم کرد و این محرومیت به دلیل پستی بود که از سوی حساب کاربری منتسب به او منتشر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع