تعداد مبتلایان کرونا در منطقه کاشان به ۱۹۴۲ مورد رسید

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته جواب آزمایش کرونای ۱۴ نفر در منطقه کاشان مثبت بوده است، اظهار داشت: با این موارد مثبت تعداد کل افراد کرونا مثبت در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به رقم یک هزار و ۹۴۲ مورد افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته متأسفانه دو بیمار کرونایی مرد ۸۰ و ۸۹ ساله فوت کرده اند، ابراز داشت: طی این مدت ۱۶ بیمار حاد تنفسی نیز در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شده اند که از این بین ۱۴ نفر اهل کاشان، یک نفر اهل توابع کاشان و یک نفر اهل تهران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه تاکنون ۹۱ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند، تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان تاکنون سه هزار و ۲۶۸ بیمار حاد تنفسی از دو بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل مرخص شده اند.

نصب و راه اندازی ۱۷ دستگاه مانیتورینگ آنلاین علائم حیاتی

وی همچنین از نصب و راه اندازی ۱۷ دستگاه مانیتورینگ آنلاین علائم حیاتی و دستگاه سانترال (مرکزی) در بخش عفونی بیمارستان شهید بهشتی کاشان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای تهیه این دستگاه‌ها، خیرین سلامت شهرستان کاشان هزینه خرید یک دستگاه سانترال مرکزی و ۷ عدد مانیتورینگ را پرداخت و مابقی از محل اعتبارات بیمارستان شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی کاشان هزینه شده است.

مروجی افزود: این دستگاه برای نمایش علائم حیاتی بیمار (کنترل ضربان و ریتم قلب، تعداد و نوع تنفس، فشار خون، درجه حرارت بدن و میزان اکسیژن خون شریانی) به طور مستمر به کار می‌رود و اطلاعات مربوطه را بر روی صفحه نمایش بالای سر بیمار و ایستگاه پرستاری نشان داده و در شرایط نامطلوب بیمار، هشدارهای لازم را به تیم درمانی می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعداد تلفات کرونا در زنجان به ۳۰۸ نفر افزایش یافت

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، پرویز قزلباش افزود: از ظهر دیروز تا کنون ۳۶ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس بستری شده در استان زنجان افزوده شده است. وی ادامه داد: از ظهر دیروز تاکنون با جان باختن ۹ تن دیگر آمار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع