تعطیلی آرایشگاه های زنانه و تالارهای پذیرایی در استان قزوین

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه‌ها، چایخانه‌ها و قهوه خانه‌ها با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا به مدت دو هفته تعطیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مجید برزگر با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، در ستاد استانی مقابله با کرونا تصمیماتی در خصوص اعمال برخی محدودیت‌ها و تعطیلی برخی از رسته‌های شغلی سه و چهار در سطح سه شهرستان قزوین، بویین‌زهرا و تاکستان به مدت ۲ هفته اتخاذ شد.

وی افزود: تدوام تعطیلی صنوف مزبور منوط به تصمیمات آتی ستاد استانی مقابله با کرونا خواهد بود.

برزگر با اشاره به راهکارهای ترویجی پیشگیری از شیوع کرونا، تاکید کرد: در این راستا پویش بدون ماسک نفروشیم یا ورود بدون ماسک ممنوع از طریق اتحادیه‌ها به اصناف ابلاغ شده است و باید کلیه اصناف از جمله واحدهای صنفی مستقر در بازار، مجتمع‌های تجاری و پاساژها و نیز همه فروشگاه‌ها دقیقاً آن را رعایت و اجرا کنند.

این مسوول گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی بر اجرای دقیق پویش مزبور، نظارت خواهند داشت و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی از طریق کار نظامی و امنیتی امکان‌پذیر نیست

ش جولای 25 , 2020
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به تبعات و پیامدهای کرونا در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفت: دشمنان با هدف ایجاد اختلاف و تفرقه میان اقشار مختلف جامعه به دنبال دوگانه سازی علم و دین بودند که با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و همراهی حوزه‌های علمیه در موضوع مقابله با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع