تعیین تکلیف سوال ۲۱ تن از نمایندگان از وزیر نفت در کمیسیون انرژی

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف سوال ۲۱ تن از نمایندگان از وزیر نفت در خصوص محکومیت ایران در پرونده و قرارداد گازی ترکمنستان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر، در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون انرژی میزبان رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی بودیم و گزارشی ازفعالیت های این بخش مطرح شد و درخواست های خود را به صورت مکتوب تقدیم رئیس محترم کمیسیون جناب آقای دکتر عباسی کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: در جلسه امروز در خصوص تعیین تکلیف سوال 21 نفر از نمایندگان از آقای بیژن زنگنه وزیر نفت در خصوص محکومیت ایران در پرونده و قرارداد گازی ترکمنستان نیز بحث و بررسی شد. در این خصوص دو نامه به کمیسیون واصل شده بود. نامه اول را جناب آقای سید محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس و طراح اولیه سوال نوشته بود که در آن اعلام کرده است باتوجه به توضیحات وزیر نفت در جلسه کمیسیون و حضور خودش در جلسات کارشناسی داخل وزارت نفت، نسبت به سوال قانع شده است و لذا درخواست کرده که سوال به صحن علنی ارجاع نشود.

نماینده مردم تهران در ادامه تصریح کرد: نامه دوم توسط 12 نفر از دیگر نمایندگان سوال کننده از جمله بنده (مالک شریعتی) که در جلسه بررسی سوال از آقای زنگنه هم نیمی از 15 دقیقه وقت را به عنوان یکی از سوال کنندگان صحبت کرده بودم ، خطاب به رئیس کمیسیون انرژی نوشته شده بود مبنی بر اینکه باتوجه به کسب اطلاع از توضیحات وزیر نفت در جلسه کمیسیون، قانع نشده اند و خواستار ارجاع سوال به صحن علنی هستند.

وی در ادامه تاکید کرد: برداشت آقای دکتر عباسی رئیس محترم کمیسیون به عنوان اداره کننده جلسه از آیین نامه این بود که چون آقای سید محسن دهنوی از توضیحات آقای مهندس زنگنه وزیر نفت و همکاران ایشان در وزارتخانه قانع شده است کفایت می کند و قانع نشدن سایر نمایندگان سوال کننده حقی برای آنها ایجاد نمی کند و لذا سوال به صحن علنی ارجاع نمی شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا دانش‌آموزان خارجی آنلاین نیستند؟

س سپتامبر 15 , 2020
مهم‌ترین دلیل بازگشایی مدارس در فرانسه مسأله اقتصادی است. بسیاری از کارمندان دورکار هستند و در خانه کار می‌کنند و وقتی بچه‌ها در خانه هستند والدین نمی‌توانند بدرستی از پس وظایف‌شان بربیایند و این به چرخه اقتصاد کشور لطمه می‌زند. به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: «با وجود افزایش آمار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع