تفاهم نامه توسعه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان ایلام امضاءشد

به گزارش خبرنگار مهر، رضا محمدرحیمی عصر سه شنبه در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان صمت و زندان‌های استان ایلام، ضمن تقدیر از تلاش‌های مسئولان زندان و ارائه خدمات به زندانیان و خانواده‌های آنان به منظور بازپروری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، گفت: از توان و ظرفیت سازمان صمت در جهت ایجاد فرصت‌های شغلی و منبع درآمد برای زندانیان بهره خواهیم گرفت و ضمن شناسایی استعدادها و توانایی‌های زندانیان، مهارت‌های شغلی برای آنان آموزش داده می‌شود.

مجید احسانی مدیرکل زندان‌های استان ایلام نیز در ادامه بیان کرد: توسعه فعالیت‌های حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان با هدف بازپروری، کاهش آسیب‌های اجتماعی و بازگشت سالم زندانیان در دستور کار است که ضمن بهره مندی از توان و ظرفیت دستگاه‌های ذیربط این مهم بیش از پیش تحقق می‌یابد.

هدف از این تفاهم نامه کاهش آسیب و توانمندسازی مددجویان، ارتقاء سطح مهارت‌های شغلی، باز اجتماعی نمودن مددجویان، فراهم سازی بستر مطلوب کارآفرینی، ایجاد فرصت‌های شغلی بیشتر، راه اندازی کارگاه‌های زودبازده و درآمد زا، حمایت از خانواده‌های زندانیان با ایجاد منبع درآمد برای زندانیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بارش باران در گرمای ۵۰ درجه دهلران

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که شهرستان گرمسیری دهلران در جنوب استان ایلام یکی از گرم‌ترین مناطق کشور شناخته می‌شود و امروز نیز گرمای بالای ۵۰ درجه را تجربه کرد، بارش باران همراه با وزش باد این شهرستان را فرا گرفت. در هفته جاری بارش باران در اوج گرما […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع