تقدیر از ۳۱ زوج کادر درمان که در بحبوحه کرونا زندگی خود را بدون جشن آغاز کردند

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)، از ۳۱ زوج جوان کادر بهداشت و درمان دانشگاه که به خاطر پیشگیری از شیوع کرونا، با صرف نظر از برگزاری جشن ازدواج زندگی مشترک خود را آغاز کردند، قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی با بیان اینکه کادر بهداشت و درمان به عنوان قهرمانان ملی در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، اقدام این زوج‌های جوان برای آغاز زندگی مشترک و در عین حال پرهیز از برگزاری جشن را اقدامی امیدآفرین و ایثارگرانه در دوران  شیوع کرونا عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه چنین اقدامی از طرف کادر بهداشت و درمان می تواند باعث الگوسازی برای آحاد افراد جامعه باشد، خطاب به این زوج های جوان گفت: آنچه که به پیوند شما جلای ارزنده‌ای می بخشد، ایجاد یک سپر امنیتی برای صیانت از جان مهمانان و عزیزانتان است، خودداری از برگزاری جشن ازدواج در این شرایط کاری بسیار سنجیده، مسئولانه و عالمانه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه تجمعاتی همچون جشن عروسی و مراسم عزاداری به عنوان کانون‌های ابتلای به کرونا شناخته می‌شوند، اظهار کرد: برگزار نکردن جشن ازدواج توسط کادر درمانی می‌تواند به عنوان یک الگو و کنش فرهنگی مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

زالی همچنین در ادامه با بیان اینکه پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در تاریخ اسلام پیوندی بسیار حائز اهمیت قلمداد می شود، دوری از تجمل گرایی و سهولت در ازدواج را اقدامی پسندیده و مطابق با سیره ائمه اطهار خواند.

وی همچنین با بیان اینکه کادر بهداشت و درمان در دوران شیوع کرونا کارنامه بسیار درخشانی از خود به جای گذاشته‌اند، گفت: چنین وصلت‌هایی در این دوران توسط کادر بهداشت و درمان،  بسیار امید بخش، درخور توجه و التفات است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پایان ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی به این زوج‌ها،  برای آنان در تمامی عرصه‌های زندگی آرزوی خوشبختی، سعادت و بهروزی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

احداث ۲۱ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن در آذربایجان غربی

چ جولای 22 , 2020
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن از اولویت های مهم دولت است. آیدین رحمانی امروز چهارشنبه یک مرداد در یکصد و پنجمین جلسه شورای تامین مسکن استان، با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع