تلاش برای اقدام در حوزه وقف قرآنی/خانه‌های قرآنی حمایت می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا نجیمی در دیدار رئیس دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی با کارشناسان درالقرآن‌های ادارات تبلیغات اسلامی استان یزد، خدمت در مسیر قرآن را توفیقی بزرگ دانست و اظهار داشت: در حوزه درالقرآن یزد اتفاقات خوبی افتاده و همدلی که بین مجموعه‌های قرآنی وجود دارد، گامی مؤثر در حوزه توسعه فعالیت‌های قرآنی است.

وی عنوان کرد: در استان یزد در زمینه توسعه قرآن، ظرفیت‌هایی وجود دارد که امیدواریم بتوانیم از آنها استفاده کنیم و علاقمندیم در حوزه وقف قرآنی قدم‌های خوبی برداریم.

نجیمی تاکید کرد: اگر وقف‌های قرآن محقق شود، برای حمایت از خانه‌های قرآنی، حمایت از پایان نامه‌های با محتوای قرآنی، توزیع و نشر محتوای قرآنی، حمایت از مؤسسات قرآن شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد بیان کرد: تلاش ما این است که به نحوی عمل کنیم که در حوزه فعالیت‌های قرآنی معطل حمایت‌های سازمان مرکزی نباشیم و بتوانیم علاوه بر استان یزد، با استان یزد نیز ارتباطات سازنده بسیاری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مچ اندازی کرونا با نوجوانان و جوانان/ جهادی‌هایی که کمرنگ شده‌اند

چ جولای 22 , 2020
خبرگزاری مهر گروه سلامت: وضعیت این روزهای بیمارستان بقیه الله با وضعیت حدود دو ماه پیشش خیلی فرق کرده است. آن روزها که برای اولین بار به این مرکز درمانی رفته بودم، پرستاران لبخند به لب داشتند و همه با دستشان علامت پیروزی را نشان می‌دادند و به غیر از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع