تلنگر به موقع روباه‌ها؛ قدیس‌هایی که به خود آمدند

لسترسیتی در یک بازی عجیب ساوتهمپتون را در هم شکست.

به گزارش ایلنا، ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹، عجیب‌ترین بازی تاریخ لیگ برتر در ورزشگاه سنت‌مری رقم خورد. لسترسیتی با ۱۷ امتیاز از ۹ بازی قبلی و حضور در رده سوم، در شرایطی به ساحل جنوبی می‌آمد که رقیبش با ۸ امتیاز از ۹ بازی، تنها به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به نیوکاسل جایی در منطقه خطر نداشت.

فاصله دو تیم زیاد بود، اما نه به اندازه‌ای که لستر بتواند با پیروزی ۹-۰، بهترین پیروزی خارج از خانه تاریخ لیگ برتر را رقم بزند. این شکست به قدری شرم‌آور بود که بازیکنان و مربیان ساوتهمپتون حقوق آن روز را به خیریه اهدا کردند!

روزها گذشت، لستر از ۲۸ بازی بعدی خود ۴۲ امتیاز گرفت و با تنها ۲ برد در ۹ بازی پایانی، سهمیه لیگ قهرمانان را از دست داد. ساوتهمپتون اما از همین تعداد بازی ۴۴ امتیاز گرفت (۲ امتیاز بیشتر!)، لستر را در خانه‌اش برد و با تنها ۱ باخت در ۹ بازی پایانی، فصل را در رده قابل احترام یازدهم به اتمام رساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۹۰ درصد از انبار‌های قزوین در سامانه جامع انبار‌ها ثبت شد

د جولای 27 , 2020
معاون بازرسی سازمان صمت قزوین گفت: اطلاعات ۳۰۶ انبار فعال در استان در سامانه جامع انبار‌ها به ثبت رسیده است. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر کبیری معاون بازرسی سازمان صمت قزوین گفت: تا کنون ۹ هزار و ۲۴۷ نفر در سامانه جامع انبار‌ها اطلاعات کالای خود را ثبت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع