تمرینات ویژه مدافع استقلال برای بازگشت به ترکیب اصلی

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش یزدانی که مدتی است به دلیل آسیب دیدگی نتوانست در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کرده و تحت مداوا قرار داشت این روزها و با توجه به اینکه محمد دانشگر به دلیل مسائل انضباطی از تمرین با تیم منع شده است تمرینات ویژه ای را انجام می دهد تا بتواند هر چه زودتر به آمادگی کامل رسیده تا خود را برای حضور در ترکیب اصلی آماده کند.

سرمربی استقلال که دانشگر را ندارد امیدوار است سیاوش یزدانی هر چه زودتر به آمادگی کامل رسیده تا در دیدارهای آینده آبی پوشان که برای این تیم بسیار حساس است در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

تیم فوتبال استقلال تهران روز شنبه ۱۱ مرداد و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت ۲۰.۴۵  دقیقه در وزشگاه آزادی میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۷۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های کرمان بستری شدند

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا که در حال حاضر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند را ۳۵۸ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۱۹۷ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع