توافق با اسرائیل به ما کمک می‌کند در کنار فلسطینیان باقی بمانیم!

وزیر خارجه امارات طی سخنرانی در مراسم عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، از آمریکا و اسرائیل تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، «عبدالله بن زاید» وزیر خارجه امارات طی سخنرانی در مراسم عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، از آمریکا و اسرائیل تقدیر کرد.

وی مدعی شد: «خانم‌ها و آقایان ما شاهد مسیری بهتر برای خاورمیانه هستیم، دستاوری تاریخی برای اسرائیل، بحرین و امارات تا بتوانند آینده‌ای بهتر داشته باشند. گزینه‌ای دیگر جز صلح به فقر و رنج می‌انجامد. همه منتظر آینده‌ای بهتر و ایمن‌تر هستند».

بن‌زاید در ادعاهایی مضحک افزود: «امارات متحد عربی می‌خواهد در پیشرفت و پیشبرد بشر نقش داشته باشد تا آینده‌ای بهتر را پیش رو داشته باشیم. امارات عربی باور دارد که نقش آمریکا در خاورمیانه مهم است و این توافق اثباتی بر آن است. ما در امارات عربی، این توافق قادرمان می‌سازد که در کنار مردم فلسطینی باقی بمانیم و صلح و ثبات را در منطقه مستقر کنیم».

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازگشت دیاباته به تمرین استقلال (عکس)

س سپتامبر 15 , 2020
مهاجم تیم استقلال تهران در تمرین این تیم حاضر شد. به گزارش ایلنا، شیخ دیاباته، مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که برای تعطیلات به کشور فرانسه سفر کرده بود بامداد امروز با پرواز به دوحه به اردوی آبی پوشان اضافه شد. دیاباته امشب به تمرین شاگردان مجید نامجومطلق پیش از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع