توسعه همکاری‌های سازمان قطارشهری ومرکز علمی کاربردی شهرداری تبریز

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه امروز در این نشست استفاده از توان علمی و تخصصی مرکز علمی و کاربردی شهرداری تبریز را در راستای ارتقای علمی این سازمان، سودمند دانست و گفت: دوره‌های مورد نیاز آموزشی سازمان قطار شهری با همکاری این مرکز علمی اجرا می‌شود.

مصطفی مولوی فرد اظهار کرد: به تناسب نیازهای واحدهای مختلف سازمان آموزش‌های مورد نیاز برای کارکنان سازمان انجام خواهد گرفت.

وی همچنین با اشاره به انتخاب مرکز علمی‌کاربردی شهرداری تبریز، به‌عنوان برترین مرکز آموزش در سطح کشور ضمن تبریک این موفقیت گفت: این موفقیت بشارت دهنده محیطی پویا و مشحون از شور و نشاط علمی و توجه ویژه به افزایش فضای دانش و بینش این مجموعه سترگ علمی است.

وی ادامه داد: هر موفقیت بزرگ، نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش قرار نمی‌گیرد. موفقیت، یک نقطه نیست؛ بلکه جریانی است مستمر که از حرکت باز نمی‌ایستد.

در ادامه این نشست، مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه با اهدای لوحی این موفقیت را به سلطانی رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تبریز تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبرنگاران نقش مهمی در برقراری امنیت جامعه دارند

پ آگوست 13 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی حاجیان ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان که به مناسبت روز خبرنگار در مقر فرماندهی نیروی انتظامی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران سربازان گمنام جنگ رسانه‌ای و نرم افزاری هستند و بیداری اسلامی که در منطقه شکل گرفته ناشی از ترویج […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع