توسعه ورزش آپارتمانی برنامه ریزی و در همدان دنبال می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، هادی سبزواری ظهر سه شنبه در نشست تخصصی هیئت ورزش‌های همگانی که با حضور اعضای هیئت رئیسه ورزش همگانی شهرستان همدان و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان برگزار شد، گفت: ۱۰۱ کمیته تحت پوشش این هیئت هستند اما متأسفانه با توجه به شرایط کرونایی بیش از ۹۸ کمیته در سطح کشور و استان غیر فعال شده است.

وی با بیان اینکه باید به دنبال توسعه ورزش آپارتمانی باشیم و ورزش را در آپارتمان‌ها و منازل تقویت کنیم، گفت: این امر به عنوان اولین استان کشوری، برنامه ریزی شده و در هفته‌های جاری، استارت کار در یکی از محلات شهر همدان زده خواهد شد.

هادی سبزواری در ادامه، گفت: طی روزهای آینده چارت تشکیلاتی هیئت شهرستان همدان تکمیل می‌شود و به مانند شهرستان‌های دیگر استان، هیئت شهرستان همدان صاحب تشکیلاتی منظم و با برنامه خواهد شد.

سرپرست ورزش و جوانان شهرستان همدان نیز با اشاره به اینکه حفظ و ارتقا سلامت جسمانی و روانی افراد جامعه از طریق گسترش ورزش، نهادینه سازی و ترویج تحرک در جامعه، فراهم نمودن زمینه دسترسی آسان مردم به فضاهای ورزشی همگانی از جمله وظایف هیئت است، گفت: اهداف راهبردی شهرستان توجه اساسی به برنامه ریزی و سرمایه گذاری در سنین پایه، راه اندازی کانون‌های آموزشی و استعدادیابی، رشد درصدی بیمه ورزشی و ایجاد تعامل با نهادهای مختلف ورزشی در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان است.

علی رشیدی حضور فعال شهرستان همدان در مسابقات انتخابی و قهرمانی، میزبانی مسابقات و اردوهای ورزشی و بالا بردن سطح دانش مربیان و داوران را مورد اشاره قرار داد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت فعالیت‌های ورزشی در فضاهای ورزشی، تنها ورزش صبحگاهی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز امکان اجرا دارد و در سایر رشته‌های تحت پوشش امکان فعالیت میسر نیست.

وی گفت: باید به دنبال توجه به سلامت خانواده از طریق ورزش در خانه باشیم و با تدوین برنامه‌های مختلف ورزش را در خانه تقویت کنیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صادرات ال‌ان‌جی روسیه به چین از آمریکا جلو زد

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، داده‌های اداره کل گمرک چین نشان داد در ماه ژوئن روسیه حدود ۳۹۶,۰۰۰ تن گاز مایع طبیعی (ال‌ان‌جی) به چین صادر کرده است. صادرات ال‌ان‌جی روسیه به چین نسبت به ماه می ۲۰.۷ درصد جهش داشته است. این در حالی است که […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع