توصیه وزارت بهداشت لبنان به قرنطینه ۲ هفته‌ای

با ثبت افزایش آمار بی‌سابقه تعداد ابتلاها به کرونا در لبنان وزیر بهداشت این کشور اعلام کرد، کمیته علمی وزارتخانه توصیه کرد این کشور به مدت دو هفته به استثنای فرودگاه‌ تعطیل شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت العهد، حمد حسن، وزیر بهداشت لبنان گفت: ما باید یک گام به عقب برداشته و با جدیت تلاش کنیم گویی همه‌گیری کرونا الان شروع شده همه ما قبلا رفتار ویژه و عالی داشتیم و باید باز به آن رفتار بازگردیم با همکاری همه مانع وقوع فاجعه بهداشتی انسانی می‌شویم. 

او فاش کرد: با شیوع کرونا و ثبت موارد بیشتری از ابتلا روبه‌رو هستیم به طوری‌که در شهرک قرطبه شب گذشته ۲۵ مورد تست کرونایشان مثبت شد.

این اظهارات حسن در جلسه کمیته علمی و پزشکی مقابله با کرونا در وزارت بهداشت مطرح شد که به بررسی توصیه‌های این کمیته و کمیته فنی پیگیری دستورالعمل‌های پیشگیرانه ضد کرونایی پرداخت.

توافق شد نشست دیگری این هفته برای ارزیابی مرحله و مصوبات برای مقابله با کرونا برگزار شود.

این کمیته همچنین توصیه کرد تدابیر خاصی برای اقامه نماز عید قربان با هماهنگی مراجع دینی درنظر گرفته شود. همچنین به تمام وزارتخانه‌ها و ادارات توصیه شد طرح‌ها و اقداماتی متناسب با مرحله کنونی در نظر بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دوری ۳ هفته ای ام باپه از میادین

د جولای 27 , 2020
مهاجم فرانسوی سه هفته از میادین دور خواهد بود و زمان بهبودی اش با دیدار پاری سن ژرمن و آتالانتا همزمان خواهد بود. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کیلیان ام‌باپه سه هفته از میادین دور خواهد بود. باشگاه پاری سن ژرمن در بیانیه ای کوتاه این موضوع […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع