تولید یک میلیون واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار آسیب‌پذیر

محمودزاده در واکنش به تذکر عضو شورای شهر تهران از تولید یک میلیون واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار آسیب پذیر خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به تذکر مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی نامه‌ای نوشت: در راستای تدوین و اجرای برنامه تامین مسکن حمایتی توسط دولت بر اساس تکلیف جزء یک بند چ ماده (۸۰) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، به استحضار می رساند این وزارت در این راستا طرح اقدام ملی مسکن را برای تولید یک میلیون واحد مسکونی را به منظور تامین مسکن اقشار آسیب پذیر و گروه های هدف نیازمند به کمک دولت در حوزه تامین مسکن در دستور کار قرار داده است، این برنامه‌ها مشتمل بر تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی برای گروه های با درآمد متوسط و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای گروه های کم درآمد و مابقی نیز برای بازنشستگان، کارگران و کارمندان فاقد مسکن دستگاههای اجرایی است.

چندی پیش مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی تذکری در صحن علنی شورای شهر به لزوم تدوین و اجرای برنامه تأمین مسکن اجتماعی و حمایتی توسط دولت بر اساس تکلیف جزء ۱ بند چ ماده ۸۰ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تولید سالانه ۲.۵ میلیون اصله نهال در استان سمنان

س سپتامبر 15 , 2020
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: سالانه ۲.۵ میلیون اصله نهال در استان سمنان تولید می‌شود. به گزارش ایلنا از سمنان، مهدی قرائیان اظهار داشت: ۲۷ نهالستان دارای مجوز در استان حدود ۲.۵ میلیون اصله نهال استاندارد در استان تولید می‌کند. وی افزود: این نهال‌ها شامل ارقام […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع