تولید ۱۰۰ هزار عدد ماسک توسط هیئت رزمندگان اسلام در اسدآباد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) همدان؛ سرهنگ امیدعلی الیاسی بیان کرد: ستاد برگزاری نماز جمعه و هیئت رزمندگان اسدآباد به همراه تعدادی از تلاشگران بسیجی، کار تولید ماسک را از چهار ماه پیش شروع کردند.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد افزود: این مدافعان سلامت هر شب از ساعت هشت شب تا یک بامداد به عشق سردار اسلام فعالیت می‌کنند تا سلامت را به همشهریان خود هدیه کنند.

الیاسی بیان کرد: هر شب در این کارگاه که در محل حسینیه مسجد جامع دایر شده حدود ۸۰۰ تا یک هزار عدد ماسک تولید می‌شود.

وی گفت: در مجموع تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار عدد ماسک تولید و بین اقشار مختلف مردم و دستگاه‌های حمایتی به صورت رایگان توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد بیان کرد: تولید ماسک در این کارگاه و توزیع رایگان تا پایان شکست ویروس کرونا ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توسعه ورزش آپارتمانی برنامه ریزی و در همدان دنبال می‌شود

س جولای 28 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، هادی سبزواری ظهر سه شنبه در نشست تخصصی هیئت ورزش‌های همگانی که با حضور اعضای هیئت رئیسه ورزش همگانی شهرستان همدان و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان برگزار شد، گفت: ۱۰۱ کمیته تحت پوشش این هیئت هستند اما متأسفانه با توجه به شرایط کرونایی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع