تکمیل سدهای «سراب تلخ» و «مخملکوه» از مطالبات مهم مردم است

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ویسکرمی امروز دوشنبه در بازدید از سدهای «سراب تلخ» و «مخملکوه» اظهار داشت: اجرای دو طرح «سراب تلخ» و «مخملکوه» از مطالبات جدی و به حق مردم برای تأمین آب شرب و صنعت بوده و لازم است هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی آنها تکمیل و به اتمام برسد.

وی تلاش شبانه روزی برای تأمین اعتبار و تخصیص منابع مالی مورد نیاز برای اجرای دو سد را مهم و حیاتی شمرده و ضمن حمایت و همکاری با مدیر عامل آب منطقه‌ای لرستان برای احقاق حقوق مردم استان گفت: ضروری است از ظرفیت بخش خصوصی برای پیشرفت پروژه‌های مهم استان لرستان و شهر خرم آباد استفاده شود.

داریوش حسن نژاد مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان نیز در این بازدید ضمن تشریح وضعیت موجود آب شرب خرم آباد و مشکلات پیش رو، مزایای احداث دو سد مذکور را بیان کرده و گفت: دو سد «سراب تلخ» و «مخملکوه» در صورت اجرا می‌توانند مشکل آب شرب خرم‌آباد را در بلند مدت حل کرده و در آینده به یکی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان خرم‌آباد تبدیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کدخدایی رییس پژوهشکده شورای نگهبان شد

د جولای 27 , 2020
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز در حکمی دکتر عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی این شورا را به عنوان رییس جدید پژوهشکده شورای نگهبان منصوب کرد. پیش از این سیامک ره‌پیک رییس پژوهشکده شورای نگهبان بود. کدخدایی استاد تمام دانشگاه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع