تکمیل ۷۵ کیلومتر باقی مانده باند سوم جاده شهرضا- اصفهان

به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر اسدی در جلسه شورای ترافیک شهرضا که در فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه ورودی‌ها و خروجی‌های کمربندی شهرضا بسیار زیاد است، اظهار داشت: بیش از ۳۰ ورودی و خروجی در کمربندی شهرضا وجود دارد که این امر با استانداردهای لازم تطبیق ندارد.

دلیل تأخیر در ۶ خطه شدن کمربندی شهرضا

وی تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که موجب تأخیر در ۶ خطه شدن این کمربندی شده همین موضوع تعداد زیاد ورودی و خروجی کمربندی شهرضاست.

فرماندار شهرضا از اختصاص بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در بخش راهداری شهرستان شهرضا خبر داد و افزود: خاکبرداری میدان بسیج انجام شده و امیدواریم این طرح در دهه فجر امسال افتتاح شود.

وی از اجرای ۷۵ کیلومتر باقی مانده باند سوم جاده شهرضا- اصفهان خبر داد و تصریح کرد: برای باند برگشت نیز پیمانکار دیگری در نظر گرفته شده تا کار بدون وقفه و سریع انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جدایی بنیادین در جمهوری اسلامی بین مردم و حکومت وجود ندارد

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،  نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس کل دادگستری، مدیر کل اطلاعات، فرمانده انتظامی و فرمانده ارشد سپاه پاسداران در استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز ۳۱  تیرماه در محل وزارت کشور با رحمانی فضلی دیدار کردند. در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع