ثبت اطلاعات ۷۴ متقاضی از خراسان شمالی برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا

ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه مشاغل آسیب دیده از کرونا فقط تا ۵ مرداد ماه جاری فرصت دارند تا در سامانه کارا ثبت نام کنند، گفت: تاکنون ۷۴ متقاضی از خراسان شمالی برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

علی اکبر طهماسبی افزود: ۷۴ نفر از شاغلین بنگاه های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با ثبت نام در سامانه کارا متقاضی دریافت تسهیلات شدند که اطلاعات این افراد برای ارائه تسهیلات به بانک های عامل در استان ارسال خواهد شد. 

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی وی، همچنین با بیان اینکه تمام تلاش تسریع در روند اجرایی این طرح در استان بوده است، تصریح کرد: اطلاعات ۴۱ نفر از مراکز فرهنگی و هنری آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا به منظور ارائه تسهیلات به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.

گفتنی است؛ ۷۹ رسته فعالیت زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشمول طرح دریافت تسهیلات کرونا هستند.

لازم به ذکر است؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به ثبت نام کسب و کارهای فرهنگی و هنری آسیب‌دیده در بحران کرونا برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا کرده است که متقاضیان مشمول این طرح می‌توانند فقط تا پنجم مرداد می توانند با مراجعه به سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir برای ثبت تقاضای خود در راستای ارائه تسهیلات کرونا اقدام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رزمایش هوایی ترکیه در شرق مدیترانه

ش جولای 25 , 2020
نیروی هوایی ترکیه تمریناتی را در حریم هوایی منطقه شرق مدیترانه (مدیترانه شرقی) در سایه تنش‌های روزافزون آنکارا و همسایگان‌ منطقه‌ای خود انجام داده است. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، وزارت دفاع ترکیه در توییتر نوشت: فرماندهی نیروی هوایی روز پنج‌شنبه ماموریتی آموزشی را در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع