ثبت نام ۶۵۰ دانش آموز عشایری استان همدان در سامانه «سناد»

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا فتاحی ظهر دوشنبه در نشست مدیران آموزش و پرورش گفت: تاکنون بیش از ۶۵۰ نفر از دانش آموزان عشایری دوره ابتدایی استان همدان در سامانه «سناد» ثبت نام شده‌اند.

فتاحی افزود: در راستای جذب و شناسایی دانش آموزان لازم التعلیم عشایری، برنامه‌های عملیاتی تدوین و در حال اجرا است.

وی عنوان کرد: رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در زمان ثبت نام دانش آموزان الزامی است و در این راستا مدیران مدارس عشایری از دانش آموزان میان پایه بدون حضور آنان و اولیا، ثبت نام به عمل آورده‌اند.

راه یابی ۱۱۰ اثر دانش آموزی از همدان به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان نیز از راه یابی بیش از ۱۱۰ اثر دانش آموزی استان به مرحله کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

یوسف سعیدی اظهار کرد: مرحله آموزشگاهی سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری با شرکت بیش از ۱۷۲ هزار دانش آموز در سامانه همگام و در سطح مدارس برگزار شد.

سعیدی افزود: در مرحله استانی آثار بیش از هزار و ۶۰۰ نفر در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله آوایی، نمایشی، دستی و تجسمی، فیلم کوتاه به صورت گروهی و انفرادی بررسی و داوری شد.

وی اضافه کرد: پس از داوری و ارزیابی آثار در مرحله استانی، ۱۱۳ اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال شد که این آثار شامل ۱۰ اثر گروهی و ۱۰۳ اثر انفرادی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صنایع نفت و گاز استان بوشهر به اهالی محیط پیرامونی توجه کنند

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری عصر دوشنبه در نشست با مدیران ارشد نفت و پتروشیمی در جزیره خارگ اظهار داشت: با همت بلند نیروهای توانمند فعالیت‌های نفتی در حوزه مختلف در دوران دفاع مقدس و تحریم استکبار جهانی بتواند به تلاش خود ادامه دهد و دشمن نتوانست حتی یک […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع