جانسون وجود هرگونه فشار پنهان روسیه بر نتایج همه‌پرسی بریگزیت را رد کرد

نخست وزیر انگلیس امروز (چهارشنبه) وجود هرگونه تاثیرگذاری یا فشار روسیه بر رفراندوم سال ۲۰۱۶ کشورش درباره خروج از اتحادیه اروپا (بریگزیت) را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در سخنرانی در برابر قانون‌گذاران این کشور اظهار کرد مطمئن است که نتایج همه‌پرسی انگلیس در سال ۲۰۱۶ درباره بریگزیت از استقلال برخوردار بوده و مردم این کشور به خروج از اتحادیه اروپا به سبب مداخله یا فشار روسیه رای نداده‌اند.

وی افزود: انگلیس طرفی است که جهان را درباره هوشیاری ازبابت مداخله روسیه هدایت می‌کند.

این اظهارات او در پاسخ به گزارش کمیته اطلاعات و امنیت پارلمان انگلیس است که نتیجه‌گیری کرده بود دولت لندن در ممانعت از تلاش‌های ادعایی روسیه درباره مداخله برای تاثیرگذاری در همه‌پرسی ۲۰۱۶ شکست خورده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سراج: تکلیف آل کثیر را مشخص می کنیم/ به دنبال امتیازگیری از سپاهان هستیم

چ جولای 22 , 2020
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید تیمش می خواهد از بازی برابر سپاهان امتیاز کامل کسب کند. به گزارش ایسنا، بهنام سراج، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: با توجه به اینکه هر دو تیم در بازی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع