جباری: سلطانی فر گفت به استقلال کمک کرده و باز هم خواهد کرد/ برخلاف قبل با نشست امروز امیدوار شدم

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وزیر ورزش و جوانان مدعی بود کمک‌هایش به باشگاه استقلال را پیشتر انجام داده و از این پس بیشتر هم انجام خواهد داد.

به گزارش ایلنا، علی جباری که امروز به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفته بود بعد از نشست با مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: جلسه خوب و پرباری بود و ما در وزیر درخواست کردیم کمک‌هایش را نسبت به باشگاه استقلال بیشتر کند. او مدعی بود کمک‌ها را پیشتر از این انجام ‌داده و در ادامه هم انجام خواهد داد.

وی افزود: عزم وزارت ورزش برای خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس جدی است و امیدوارم این دو تیم از زیر مجموعه دولت خارج شود.

جباری با اشاره به پیشکسوتان عنوان کرد: وزیر قول داد که کار پیشکسوتانی که بیمه ندارند و برای آنها مشکلات آنچنانی رخ می‌دهد را پیگیر خواهد شد و این قول را به بنده داد تا پیگیر بیماری و تهیه دارو برای پیشکسوتان فوتبال باشیم.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص روند کلی نشست امروز عنوان کرد: جلسه بسیار امیدوار کننده بود. در جلسه قبلی گفته بودم که ناامید هستیم ولی نشست امروز ما را امیدوار کرد. او قول داد کارهای مثبتی را برای باشگاه استقلال انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازگشت میلیچ به ترکیب اصلی استقلال

پ جولای 23 , 2020
بازیکن استقلال پس از مدت‌ها به ترکیب اصلی بازگشت. به گزارش ایلنا، هروویه میلیچ مدافع استقلال بعد از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا به ترکیب اصلی استقلال بازگشت. مجیدی مدافع کروات خود را درخط هافبک استفاده کرده تا در کنار سایربازیکنان قرار بگیرد.

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع