جلسه شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب برگزار شد

هفتادمین جلسه شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح طلب و هشتمین جلسه این شورا در سال ۹۹ برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این نشست که به صورت ‌ویدئوکنفرانس و با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد، بعد از مرور اخبار و مسائل سیاسی روز، اعضای مجمع از نحوه انتشار کیفر خواست شهیندخت مولاوردی انتقاد کردند و خواستار رعایت قوانین و مقررات شدند.

همچنین گزارش پژوهشی درباره تاثیر کرونا بر زنان و نقش زنان در مهار کرونا طرح و مورد بررسی اعضا قرار گرفت که از آغاز سال جاری این موضوع به صورت تخصصی در دستور کار تعدادی از کمیسیون‌های مجمع زنان اصلاح‌طلب از جمله کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و سیاسی قرار گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دشتی مصدوم شد/ غلامی و یزدانی دوباره تست دادند

چ جولای 22 , 2020
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در مجموعه انقلاب برگزار شد. به گزارش ایسنا، تمرین تیم فوتبال امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال با همراهی مهدی نوروزی، معاون اقتصادی و محسن خمارلو، معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال پیش از شروع تمرین امروز آبی‌ها، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع