جنجال در اردوی استقلال قبل از بازی با نساجی؛ محمد دانشگر اخراج شد

فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین امروز مدافع میانی تیمش را به دلیل بی انضباطی اخراج کرد.

به گزارش ایلنا، محمد دانشگر، مدافع میانی استقلال امروز به دلیل بی انضباطی از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفت و از لیست بازی برابر نساجی مازندران نیز خارج شد.

 

این چندمین بار است که این مدافع جنجالی از استقلال به دلیل مساله مشابه اخراج می‌شود و پیش از این نیز آندره استراماچونی محمد دانشگر را اخراج کرده بود. 

 

این در حالی است که استقلال با توجه به ابتلای سیاوش یزدانی و عارف غلامی به کرونا در خط دفاع با کمبود بازیکن مواجه است اما فرهاد مجیدی با در اختیار باشگاه گذاشتن دانشگر نشان داد که جلوی بی انضباطی در تیمش می ایستد و حاضر نیست منافع باشگاه را به هیچ چیز دیگر ی ترجیح بدهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب مسکن ملی در نیشابور

س جولای 21 , 2020
مدیر کل ستاد اجرایی فرامین امام(ره) در خراسان رضوی از تخصیص ۵٠٠ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن ملی برای شهرستان نیشابور خبر داد. به گزارش ایلنا از نیشابور، عبدالله ارجاعی در جلسه شورای مسکن در محل فرمانداری نیشابور با بیان این مطلب که ستاد اجرایی فرامین حضرت امام(ره) در کشور […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع