جو بایدن به ترمیم زخم‌های نژادپرستی وعده خواهد داد

نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا طی سخنرانی خود وعده می‌دهد که چنانچه به مقام ریاست‌جمهوری برسد، «بر آتش نفرت ندمد» و در عوض تلاش کند «زخم‌های نژادی را که سال‌هاست بر بدنه ایالات متحده باقی مانده» درمان کند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «جو بایدن»، نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا طی سخنرانی خود وعده می‌دهد که چنانچه به مقام ریاست‌جمهوری برسد، «بر آتش نفرت ندمد» و در عوض تلاش کند «زخم‌های نژادی را که سال‌هاست بر بدنه ایالات متحده باقی مانده» درمان کند.

بنا به متن سخنرانی‌ای که بایدن بناست در فیلادلفیا ایراد کند وی بنا دارد از شیوه مدیریت اعتراض‌ها از سوی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا انتقاد کند.

در متن سخنرانی بایدن آمده است: «زمانی که مردم معترض به دستور رئیس‌جمهور از برابر خانه ملت متفرق می‌شوند تا او بتواند در برابر کلیسایی بزرگ از خود عکس بگیرد، می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که رئیس دولت بیشتر به قدرت علاقمند است تا به اصول.»

وی همچنین بناست قتل شهروند سیاه‌پوست در روزهای اخیر را «ندای بیداری برای ملت آمریکا» بخواند. متن سخنرانی بایدن در ادامه تصریح می‌کند: «به شما وعده می‌دهم که ترس و تفرقه را افزایش نداده و در آتش نفرت ندمم.»

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسلیت استاندار البرز به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد

س ژوئن 2 , 2020
استاندار البرز، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به تمامی عاشقان پیر عروج کرده و رهروان ولایت تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام عزیزاله شهبازی به این شرح است: […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع