حریق در فروشگاه لوازم خانگی در شوش

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مغازه در شوش خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١٨:٣۶دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در خیابان شوش، خیابان جندقی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند، ادامه داد: حریق در یک مغازه سه طبقه، که هر طبقه حدود ٨٠ متر وسعت داشت و با بالابر به یکدیگر راه داشت رخ داده بود. برخی افراد حاضر در محل مدعی بودند طبقه سوم بدنه بتنی نداشت و با پروفیل و ورق های فلزی درست شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه هر سه طبقه انبار نگهداری و فروش لوازم آشپزخانه بود گفت: هر سه طبقه شعله ور بود و دود بسیار غلیظی متساعد می‌شد، آتش نشانان توانستند حریق طبقه اول و دوم را مهار کنند اما به دلیل اینکه بالابر راه به طبقه سوم را مسدود کرده بود آتش نشانان راه دسترسی نداشتند بنابراین از طریق ملک مجاور به پشت بام رسیدند و با برش شیروانی به طبقه سوم دسترسی پیدا کردند.

ملکی تصریح کرد: خسارات باید بررسی شود، از گسترش بیشتر و سرایت به اطراف جلوگیری شده و نیرو ها در حال ایمن سازی و لکه گیری محل هستند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمیدی: گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال به ایران نمی‌آیند/ نگاه اصلی والیبال به ولاسکو است

د جولای 27 , 2020
کارشناس والیبال در مورد گزینه های هدایت تیم ملی صحبت کرد. به گزارش ایلنا، جمشید حمیدی کارشناس والیبال در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: افراد مختلفی از جمله رزنده،ولاسکو و مکاچن گزینه های سرمربی گری تیم ملی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع