حضور کارخانه در تمرینات سایپا پس از غلبه بر کرونا

سرمربی تیم والیبال سایپای تهران، پس از غلبه بر ویروس کرونا در تمرینات تیمش حاضر شد.

به گزارش ایسنا، مصطفی کارخانه، سرمربی تیم‌ والیبال سایپا که به‌خاطر ابتلا به کرونا ۱۸ روز از تمرینات این تیم دور بود، امروز (شنبه) چهارم مرداد ماه ۱۳۹۹ پس از منفی شدن جواب تست کرونای مجددش، در تمرینات این تیم حضور یافت.

مازیار قربانی، سرپرست تیم سایپای تهران، در این مورد به ایسنا گفت: خوشبختانه جواب تست مجدد آقای کارخانه منفی شد و او دیگر ناقل نیست.

تمرینات تیمی تیم سایپا از ۷ تیر ماه با انجام تست‌های کرونا آغاز شده است. سید محمد موسوی، علی شفیعی و محمدرضا موذن از جمله ستاره‌های نارنجی پوشان برای فصل جدید هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرداخت مطالبات معوق ایثارگران آغاز شد

ش جولای 25 , 2020
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه روز شنبه ۴ مردادماه در نشست صمیمی با جمعی از ایثارگران و معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز پرداخت مطالبات ایثارگران و تسویه کامل این مطالبات تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش ایسنا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع