حفاران غیرمجاز در کرمانشاه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام یک باند حفاری غیرمجاز و دستگیری 6 عضو آن خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: ماموران پاسگاه جلالوند حین گشت‌زنی شبانه در جاده اصلی سنگ تاریخی “سان رستم” به 6 نفر برخورد کردند که با دیدن پلیس خود را مخفی کردند.

وی ادامه داد: ماموران با مشاهده این صحنه و مشکوک شدن به رفتار آنها، در عملیاتی غافلگیرانه همه افراد مخفی شده را دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند.

سرهنگ براری گفت: افراد دستگیر شده در بازجویی ها اعتراف کردند برای حفاری زمین و یافتن گنج و وسایل قیمتی در منطقه حضور پیدا کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران پاسگاه در ادامه موفق به کشف یک دستگاه موتور برق، 2 دستگاه دریل و یک کپسول گاز از اعضای باند حفاری غیرمجاز شدند.

وی در پایان با اشاره به توقیف 2 دستگاه خودرو پژو 405 از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

میزان نفرتی که تام تاگندهت در قبال ایران نشان داده از تصور خارج است‌

چ جولای 29 , 2020
سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس به درخواست یک مقام ارشد انگلیسی برای اعمال تحریم علیه ایران واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا،حمید بعیدی‌نژاد، در واکنش به سخنان تام تاگندهت نوشت: میزان نفرتی که تام تاگندهت در قبال ایران نشان داده از تصور نیز خارج است‌. او هیچگاه از حمله […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع