حفظ سلامت مردم در برنامه‌های مذهبی خط قرمز ماست

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدناصر حیدری روز سه شنبه در نشستی خبری اظهار داشت: تاکید وزارت بهداشت این است که باید با کرونا زندگی کنیم و ذکر، دعا و توسل و محرم نیز بخش مهمی از زندگی ماست.

وی تاکید کرد: ما می‌خواهیم با حفظ دستورالعمل‌های کرونا، این بخش از زندگی خود را نیز همانند بخش اقتصادی و فرهنگی حفظ کنیم اما در عین حال، حفظ سلامت مردم، شرعا، عقلا و اخلاقاً خط قرمز ماست.

حیدری عنوان کرد: درخواست ما این است که خلاقیت‌های مختلف در عرصه مناسک‌های شرعی داشته باشیم و صاحبان از نظر صاحبان ایده در این زمینه استقبال می‌کنیم.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد از راه اندازی پویش جشن خانگی اعیاد مذهبی خبر داد و گفت: تزئینات و فضاسازی بیرونی، تزئینات داخلی، قرائت دسته جمعی زیارت امین الله، تهیه کیک خانگی با القاب حضرت علی (ع)، شعرخوانی با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مردمی خبر داد.

وی همچنین از عضویت فعالان حوزه غدیر اعم از روحانیون، شعرای آئینی و وعاظ در کانال محتوایی غدیر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آزادی ۵ هزار زندانی طالبان به‌زودی تکمیل می‌شود

س جولای 28 , 2020
یه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری دویچه‌وله، اشرف غنی رئیس‌جمهور افغانستان امروز سه شنبه در سخنانی از احتمال آغاز مذاکره صلح با طالبان تا یک هفته آینده  خبر داد. رئیس‌جمهور افغانستان در این خصوص اعلام کرد که مذاکرات صلح با طالبان ممکن است تا یک هفته دیگر و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع